РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Страхове право

При здійсненні страхової діяльності ПрАТ «СТ «Іллічівське» керується законодавством України, зокрема основним законом - Законом України «Про страхування», Цивільним кодексом України та за обов'язковими видами - Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та постановами Кабінету Міністрів України.

Договори добровільних видів страхування укладаються відповідно до вимог ст.16 Закону України «Про страхування» та на підставі Правил страхування, зареєстрованих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, і Ліцензій на здійснення певних видів страхування.

Врегулювання страхових подій за договорами добровільних видів страхування здійснюється на підставі узгоджених умов договору. Виконанню своїх зобов'язань перед страхувальниками Товариство приділяє значну увагу, про що свідчить високий рівень задоволеності клієнтів, які пройшли процедуру врегулювання збитків за результатами опитування -87%.
Для забезпечення безпроблемного врегулювання страхової події слід звернути увагу страхувальників на дотримання своїх обов'язків за договором та дотримання порядку дій при настанні страхової події, а також надання достовірної інформації про факт події.

ПрАТ «СТ «Іллічівське» було відмовлено у виплаті страхового відшкодування:
  • За договором КАСКО за пошкоджений автомобіль Skoda Octavia, який зазнав пошкоджень в результаті ДТП (повне конструктивне знищення). При врегулюванні страхової події було з'ясовано, що при укладанні договору страхування за посередництвом агента для огляду було надано інший схожий автомобіль, маючи за мету отримати відшкодування шляхом шахрайських дій. При цьому номерний знак з пошкодженого автомобіля було переставлено на аналогічний автомобіль без пошкоджень.
  • За полісом ОСЦПВВНТЗ за пошкоджений в результаті ДТП у м. Запоріжжі автомобіль Honda Civic у зв'язку з тим, що за результатами проведеної на замовлення Товариства автотехнічної експертизи в діях страхувальника за полісом не вбачалося складу адміністративного правопорушення і за рішенням суду страхувальник визнаний не винним.
  • За полісом ОСЦПВВНТЗ за пошкоджений в результаті ДТП у передмісті Києва автомобіль Toyota Land Cruiser 200 у зв'язку з тим, що поштою надіслані ксерокопії документів, не завірені належним чином, а оригінали документів не пред'являлись. Довіреність на представника потерпілого не відповідає прізвищу, вказаному у паспорті останнього. Крім того, результати трасологічного та автотехнічного дослідження механізму виникнення пошкоджень на автомобілі Toyota Land Cruiser 200 не відповідають інформації, викладеній страхувальником та потерпілим, про місце та обставини випадку.
  • За договором КАСКО за пошкоджений автомобіль Toyota Camry у м. Дніпропетровську у зв'язку з тим, що страхувальником було «імітовано» пошкодження транспортного засобу внаслідок протиправних дій третіх осіб, а саме: пошкоджені деталі на транспортному засобі за зовнішнім виглядом та складом комплектації відрізняються від деталей, які було встановлено на дату страхування, що спростовує надану страхувальником інформацію стосовно обставин пригоди, на місці події відсутні будь-які уламки пошкоджених деталей автомобіля.
  • За договором КАСКО за пошкоджений автомобіль Peugeot Partner у зв'язку з тим, що страхувальником було «імітовано» дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилася в іншому місці та в інший час. Після надання страхувальнику доказів, серед яких і висновки експертиз, страхувальник відмовився від доведення шахрайства до кінця та отримання відшкодування.