РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

СпонсорствоСТ «Іллічівське виступило страховим спонсором в марафоні« Київ напівмарафон 2016 ». Серед учасників представлені 35 країн. На різних забігах було 8000 учасників марафону, серед них багато відомих осіб, серед яких: Володимир Кличко, Борислав Береза, Настя Каменських, Марічка Падалка та ін.
Команда марафонців у фірмових футболках гідно представила суспільство.
Абсолютний переможець на довгій дистанції 21,0975км отримав кубок ти приз від СТ «Іллічівське.

Спонсорство дитячої вітрильної регати "Відродження 2016" в м Скадовськ.

Страхове товариство «Іллічівське стало страховим спонсором II-го етапу чемпіонату міста з гірського велосипеду серед любителів, яке відбулося 3 липня в Кременчуці з ініціативи громадської організації«Велосипед» та підтримки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.


Спонсорство чемпіонату з художньої гімнастики KIEV SPRING CUP 2016. До участі були запрошені 250 гімнасток з 15 клубів та дитячо-спортивних юнацьких шкіл з художньої гімнастики з різних областей України.

 


Страхове товариство "Іллічівське" виступило генеральним спонсором IV Олимпіади бойових мистецтв, що відбулася в Києві 23 березня 2013 року.

Страхове товариство "Іллічівське" виступає спонсором Футбольного клубу "КИЇВ"

Громадська організація "Футбольний клуб "КИЇВ" заснована при Українському державному університеті фізичного виховання і спорту у серпні 1996р. під назвою "Дитячий футбольний клуб "АТЕК".
У клубі займаються близько 300 дітей та юнаків у віці від 7 до 17 років. Значна частина серед них - діти з малозабезпечених сімей, сироти та "чорнобильці", які отримують певну матеріальну підтримку (спортивну форму, медичне обслуговування), належне фізичне, моральне та інтелектуальне виховання.
Під керівництвом 12 висококваліфікованих тренерів-вихователів, лікаря-асажиста та технічного персоналу у клубі створено 14 дитячо-юнацьких команд за віком та команда дорослих, які постійно беруть участь у міських, республіканських та міжнародних змаганнях.
Дитячі команди клубу були неодноразовими переможцями та призерами змагань різного рівня. Команди 1990 та 1995 р.н. є володарем Кубку м. Києва. Доросла команда клубу є однією з кращих команд міста, неодноразово виборюючи на протязі свого існування перші та призові місця у Чемпіонаті м. Києва, а також є переможцем Кубку м.Києва. Тричі вона займала перші місця на міжнародних турнірах за кордоном.
З 1998 по 2003 роки клубом засновано і щорічно проводився Київський міжнародний дитячий футбольний турнір "Кубок "В.Баннікова", в якому за ці роки взяло участь 1500 хлопчиків з 80 команд України, Росії, Білорусі, Литви та Молдови. У червні 2001 року вказаний турнір відвідав один з віце-президентів УЄФА пан Олдмен, який дав високу оцінку якості навчально-тренувальної роботи у клубі та організації змагань. Зараз цей турнір проводиться під егідою Федерації футболу м. Києва.
Клуб виховав наступних гравців, які грають у командах майстрів в Чемпіонаті та першості України з футболу:
- Чеберячко Євген - «Динамо» Київ, ФК «Харків», «Дніпро» Дніпропетровськ;
- Чуприна Євген - «Оболонь» Київ, «Кримтеплиця»;
- Кондратюк Богдан - «Металург» Донецьк, «Сталь» Алчевськ;
- Подус Дмитро - ФК «Львів», «Єдність», «Плиски»;
- Ковальчук Євген - ФК «Вроцлав» Польща, «Таврія» Сімферополь;
- Каніболоцький Антон - «Дніпро» Дніпропетровськ, «Кривбас» Кривий Ріг, воротар молодіжної збірної України;
- Ущаповський Олександр - «Іллічівець» Маріуполь;
- Соботюк Сергій - «Рось» Біла Церква;
- Варга Ігор - «Рось» Біла Церква, «Закарпаття» Ужгород;
- Гладченко Володимир - Чемпіон України з пляжного футболу у складі команди «Моншер», воротар збірної України та збірної Європи з пляжного футболу.