РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Перестрахувальники

Андерайтингова політика ВАТ «Страхове товариство «Іллічівське» забезпечила якісний прийом ризиків на страхування та формування тарифної політики, що визначило прибутковість страхової діяльності шляхом збільшення кількості договорів страхування з рентабельним закриттям та балансування страхового портфелю.
Зважена перестрахова політика СТ «Іллічівське» спрямована на захист фінансових ресурсів, своєчасне та повне виконання своїх зобов'язань перед клієнтами та є гарантією виплат страхових відшкодувань.

Страхове товариство «Іллічівське» використовує облігаторну та факультативну форми перестрахування як з вітчизняними, так і з іноземними страховими та перестраховими компаніями.
За сприяння брокера «Oakeshott Insurance Consultants Ltd» страхове товариство «Іллічівське» уклало облігаторний договір перестрахування майнових ризиків, вантажів та наземного транспорту з Partner Re* (Швейцарія), SCOR* (Франція) та «Русское перестраховочное общество»* (Росія), рейтинги фінансової надійності яких A.M.Best "A+", Fitch "AA" (Insurer financial strength rating), Moody`s "Aa3" (Insurance financial strength rating), S&P"AA-" (Stable)). Цей договір поновлюється вже шостий рік поспіль з поступовим збільшенням ліміту відповідальності та покращенням умов. Передумовою такій співпраці є те, що компанія зуміла стати надійним партнером для перестраховиків, завжди виконувала узяті на себе зобов'язань та динамічно розвивалася в умовах фінансової кризи. Крім того, для Partner Re СТ «Іллічівське» стало першою компанією з якою розпочалася їх співпраця з українським страховим ринком.
Облігаторний договір поновлюється вже четвертий рік поспіль з поступовим збільшенням ліміту відповідальності та покращенням умов.

У 2013 році облігаторний договір перестрахування має ємність: 1,8 млн грн. – по моторній секції, 120 млн грн. – по майновій секції, 12 млн грн. – по страхуванню вантажів, 2 млн грн. – по страхуванню від нещасних випадків,  5 млн грн. – по страхованню загальноцивільної відповідальності, 5 млн грн. – по страхованню відповідальності перевізника.

Страхове товариство «Іллічівське» тісно співпрацює в галузі перестрахування з найбільшим у світі брокером Marsh. Зокрема, за його допомогою було укладено облігаторний договір по перестрахуванню авіаційних ризиків зі страховою компанією РОСНО (Росія), рейтинг фінансової надійності Moody's Investors Service " Baа1" (Insurance financial strength rating), S&P"AA-" (Stable)).
З 2008 року СТ «Іллічівське» співпрацює з «Восточной перестраховочной компанієй»*.
Великі ризики СТ «Іллічівське» перестраховує в учасників ринку Lloyd's (Великобританія).

*Partner Re була заснована у 1993 році, входить в десятку найбільших у світі перестрахових компаній. У 2009 році Partner Re уклала угоду про придбання відомого світового перестраховика Paris Re Holdings Limited (Швейцарія).

* SCOR - французька SCOR Global P&C входить до п'ятірки найбільших перестрахових компаній світу. Працює з 1970 року, головний офіс знаходиться у Парижі. Має 27 дочірніх перестрахових компаній по всьому світу.

* Русское перестраховочное общество - засноване 18 грудня 1992 року за ініціативою Російського союзу страховиків (РОСС). У 2002 році «Російське перестрахувальне товариство» відкрило своє представництво у Києві. 16 грудня 2009 AMBest підтвердило рейтинг фінансової стійкості B + (Good) та інвестиційний рейтинг «bbb-», прогноз за обома рейтингами стабільний.