РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Рейтинги


За підсумками « Національної премії Insurance TOP 2015 » яка ґрунтується на офіційній фінансової звітності компаній , Страхове товариство « Іллічівське » нагороджено дипломом за « Ефективне впровадження стандартів якості обслуговування » .
 

За видатні заслуги у сфері страхування 

За результатами комплексного дослідження серед підприємців, які працюють в Україні, Критерію Національного рейтингу якості товарів та послуг відповідає СТ «Іллічівське», яке визнано кращим підприємством України з присвоєнням :
  • Стела «Зірка якості»—вручається компаніям–лідерам за значний внесок в розвиток економіки;
  • «Експертний висновок»—вручається компаніям–лідерам за результатами рейтингових досліджень і є підтвердженням отриманого статусу;
  • Орден «Слава нації»— вручається керівникам підприємств за вагомий внесок в розвиток економіки України. Є свідченням високого професіоналізму та кваліфікації. Керівники, відмічені нагородою —це справжні лідери, які привели свою компанію до успіху;
  • «Почесні дипломи» —2 дипломі вручені співробітникам компанії Компанець Тетяні Павлівні та Єпуру Сергію Вікторовичу за професіоналізм, видатні трудові досягнення та відданість своїй справі;
  • «Знак маркування»—право використання графічного зображення «Зірка якості» для маркування продукції та послуг.
 


Страхове товариство “Іллічівське” визнано переможцем в номінації «Лідер в сфері медичного страхування по роботі з корпоративними клієнтами» 6-го Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку-2014» за версією журналу “Банкір”ю
 


2013 

Національний бізнес-рейтинг, ґрунтуючись на офіційних даних Державної статистики за 2011 – 2012 рр. присвоїв Страховому товариству «Іллічівське» звання «Лідер галузі 2012» .
 

2013 

За підсумками «Національної премії Insurance TOP-2012» яка ґрунтується на офіційній фінансової звітності компаній, Страхове товариство «Іллічівське» визнано «Лідером з якості та оперативності врегулювання в автострахуванні».
 2013 

Страхове товариство «Іллічівське» визнано переможцем в номінації «Лідер у сфері медичного страхування по роботі з корпоративними клієнтами» 4-го Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку-2012» за версією журналу "Банкиръ".
 2012 

Рейтингове агентство “Кредит Рейтинг” присвоїло компанії рейтинги: 

uaAins (висока надійність) - за шкалою рейтингів надійності страхових компаній;
uaBBB+ - за національною рейтинговою шкалою довгострокового кредитного рейтингу.
 2012 

Згідно результатів дослідження “Найбільш клієнтоорієнтовані страхові компанії України” рейтингового агенства “Кредит-рейтинг” страхове товариство “Іллічівське” посіло:

1 позицію ренкінгу страхування квартир;
3 позицію ренкінгу автострахування;
5 позицію ренкінгу медичного страхування.

 

 

 

2012

 За підсумками "Національної премії Insurance TOP-2011", яка ґрунтується на офіційній фінансової звітності компаній, Страхова група «Іллічівська» визнана «Лідером по впровадженню нових стандартів якості».
 2012

 Страхове товариство “Іллічівське” визнано переможцем в номінації “Лідер страхового ринку з впровадження інноваційних технологій ”3-го Всеукраїнського конкурсу “Лідер страхового ринку-2011” за версією журналу “Банкиръ”.
 

2011

Міжнародний економічний рейтинг "Ліга кращих", ґрунтуючись на офіційних даних Державного комітету статистики України та Europe Standart Raiting (Європейський стандарт рейтингування) присвоїв Страховому товариству "Іллічівське" 4 місце в рейтингу "Послуги у сфері страхування“ та звання «Підприємство року 2010».
Директору компанії Ю.П. Гришану присвоєно звання «Керівник року 2010».
 
 2011


Рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" визнало Страхове товариство "Іллічівське" найпрозорішою компанією на страховому ринку України за результатами другого дослідження прозорості страхового ринку України. СТ «Іллічівське» зайняло першу позицію серед 29 компаній, що одночасно входять у Тop-40 за активами, зібраними страховими преміями та страховими виплатами.
 
 
 2011

За підсумками "Національної премії Insurance TOP - 2010“, яка ґрунтується на офіційній фінансовій звітності компаній, Страхове товариство «Іллічівське» визнано “Лідером з медичного страхування фізичних осіб”.