Рейтинги

Рейтинг наднадійності лайфових компаній

За версією незалежного рейтингу, проведеного журналом «Власний рахунок» за підсумками першого півріччя 2015 року, Страхову компанію «Іллічівська» нагороджено дипломом. Оцінка здійснювалася згідно до відповідних критеріїв: розміру активів, рівня виплат, форми власності, розміру страхових резервів і розміру власного капіталу, а також частки власного капіталу в страхових резервах. Крім того, при складанні рейтингу врахована доступність фондування на зарубіжних ринках. Рейтинг наднадійності страхових компаній - один з небагатьох орієнтирів, що дозволяють споживачам фінансових послуг вибрати страховика, здатного виконувати взяті на себе зобов'язання в ці складні для фінансового ринку часи. Наша компанія посіла восьме місце в рейтингу страхування життя , результати якого опубліковані в № 11 від 23.11.2015 року.

Рейтингове агентство “Кредит Рейтинг” присвоїло компанії рейтинги:

uaAins (висока надійність) - за шкалою рейтингів надійності страхових компаній;
uaBBB+ - за національною рейтинговою шкалою довгострокового кредитного рейтингу.

2010

Згідно результатів дослідження “Найбільш клієнтоорієнтовані страхові компанії України” рейтингового агенства “Кредит-рейтинг” Страхова компанія “Іллічівська” посіла 2 позицію ренкінгу страхування життя.

 

 

 

 

 

 

2011

Національний бізнес-рейтинг присвоїв Страховій компанії "Іллічівська“ звання «Лідер галузі 2010».
Директору СК "Іллічівська" Ю.П. Гришану вручено орден «Бізнес слава».

 

 


2012


Міжнародний економічний рейтинг "Ліга кращих", ґрунтуючись на офіційних даних Державного комітету статистики України та Europe Standart Raiting (Європейський стандарт рейтингування) присвоїв Страховій компанії “Іллічівська” 8 місце в рейтингу "Страхування життя“ та звання «Підприємство року 2011».
Директору компанії Ю.П. Гришану присвоєно звання «Керівник року 2011».

2012

Національний бізнес-рейтинг присвоїв Страховій компанії "Іллічівська“ звання «Лідер галузі 2011».
Директору СК "Іллічівська" Юрію Гришану вручено орден «Професіонал галузі».

 

 


2012

За підсумками "Національної премії Insurance TOP-2011", яка ґрунтується на офіційній фінансової звітності компаній, Страхова група «Іллічівська» визнана «Лідером по впровадженню нових стандартів якості».