РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Новини

11.04.2017
Страхове товариство «Іллічівське» буде ліквідовано
ТзОВ «Страхове товариство «Іллічівське» повідомляє про намір акціонерів ліквідувати компанію

За результатами перевірки Нацкомфінпослуг, що проводилась у вересні 2016 року, виявлено суттєве зменшення обсягу сформованих страхових резервів за рахунок заниження резерву заявлених, але не виплачених збитків. Розмір резервів на 28.09.2016 року складав 107, 4 млн. грн. Проте прийнятними активами було забезпечено лише 26,3 млн. грн. А саме: на поточних рахунках знаходилось 2,5 млн. грн, на банківських депозитах 5,2 млн. грн, частка резервів, що покривалась нерухомим майном, становила 11,7 млн. грн, права вимоги до перестраховиків складали 6,7 млн. грн. Таким чином, недостатність активів для покриття резервів складала більше 81 млн. грн або 75,5% від суми необхідних резервів. 

З детальними результатами перевірки діяльності товариства Нацкомфінпослуг ви можете ознайомитись у додатку Акт перевірки НКФП

"З моменту купівлі страховика, ми виплатили клієнтам більше 26 млн.грн. та запропонували їм перейти на обслуговування в СК "ДІМ Страхування" на пільгових умовах. Щодо зобов’язань СТ «Іллічівське» по ОСЦПВ, ми звернемось до МТСБУ з заявою про здійснення виплат за страховими випадками за рахунок частки СТ "Іллічівське" в фондах Моторного Бюро", - заявив Юрій Явтушенко, голова наглядової ради СТ «Іллічівське».

Заборгованість СТ «Іллічівське» перед лікувальними закладами та фармацевтичними компаніями буде реструктуризовано в індивідуальному порядку шляхом розширення співпраці медичних установ та організацій з СК "ДІМ страхування"