РУС УКР ENG Запрошуємо до співпраці страхових агентів, тел. (044) 207 04 16

Новини

23.08.2016
Вітаємо друзів, колег, партнерів із 25 річницею Незалежності України
Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її.
Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.


Від щирого серця й від усієї душі зичу всім здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили в усіх добрих справах і нехай мрія про краще майбутнє дасть наснагу на нові звершення, на нові добрі починання, в ім'я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
З святом Вас!