РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Кредитна програма

Кредитна програма «ЖИТЛО МАЙБУТНЬОГО»
Введена в дію нова програма іпотечного кредитування фізичних осіб дає можливість при внесенні першого внеску за придбаний об'єкт нерухомості, оформити кредит терміном до 10 років з відсотковою ставкою 21-23% річних в гривні. Пакет документів, необхідний для оформлення кредиту, мінімальний.
З урахуванням потреби населення у придбанні якісної та сучасної нерухомості, ПАТ «КРИСТАЛБАНК» спільно з будівельною корпорацією «Київміськбуд» розробили та впровадили схему кредитування фізичних осіб на «первинному» ринку нерухомості «ЖИТЛО МАЙБУТНЬОГО». 
Страховим партнером в даній програмі виступило Страхове товариство «Іллічівське», що зарекомендувало себе як надійний партнер, що підтверджується співпрацею з провідними міжнародними перестрахувальниками. Ключовими факторами при виборі страхового партнера були якість і швидкість виконання страховою компанією своїх зобов'язань, при виникненні страхових випадків, а також тарифна політика компанії, так як програма іпотечного кредитування КРІСТАЛБАНКА передбачає мінімізацію витрат пов'язаних з отриманням кредиту для фізичних осіб. 
Перевагами програми кредитування є
• швидке прийняття рішення про можливість кредитування та отримання банківського кредиту, гнучка процедура погодження, індивідуальний підхід до кожного клієнта;
Термін між наданням документів потенційними позичальниками (покупцями об'єктів будівництва) та остаточними перерахуванням кредитних коштів на рахунки ПАТ «ХК «Київмськбуд» складатиме - до 10 робочих днів.
• конкурентний рівень процентних ставок за кредитом в Банку, зручна для клієнта схема погашення кредитних коштів (ануїтет або класична - на вибір клієнта), зручний термін кредитування, мінімальний розмір власного внеску, дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій та без будь - яких обмежень;
Процентна ставка 21% до 23% річних в національній валюті, термін кредитування (від 1 до 10 років), власний внесок - від 30% від вартості об'єкту нерухомості, відсутність вимог Банку щодо додаткового забезпечення.
Умови кредитування фізичних осіб з ПАТ "ХК "КИЇВМІСЬКБУД"
• Мінімальний пакет документів для прийняття рішення про надання кредитних коштів;
Для розгляду та прийняття рішення Банком, необхідно: заповнити анкету, надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код, документи, що підтверджують наявність шлюбних відносин, документи, що підтверджують отримання доходу*
Вимоги до пакету документів потенційного позичальника
• Зручне місце розташування консультантів Банку
Консультацію щодо
- питань зі страхування можна отримати в Страховому товаристві «Іллічівське» за адресою: м. Київ, вул.Саксаганського, 38 Б звернувшись в управління по роботі з банківськими установами. тел. (044) 207-01-85 m.gritsenok@illichivska.com.ua
- документів, умов кредитування та надання документів для прийняття рішення можна отримати безпосередньо у Відділі продажів «Київміськбуд» за адресою: м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка (Суворова), 4/6 звернувшись до менеджера Банку або завітавши до Відділення ПАТ «КРИСТАЛБАНК» за адресою: м. Київ, вул. вул. Омеляновича-Павленка (Суворова), 4/6, тел. (044) 590-4663.