РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Страхування відповідальності виробника

Страхування відповідальності виробника за якість продукції

Страховим випадком визнається настання відповідальності Страхувальника за заподіяну шкоду майну, життю та\або здоров‘ю Споживачів продукції внаслідок дій або бездіяльності Страхувальника.

Поняття «продукція» охоплює будь-які товари, комплектуючі, сировину, електроенергію. Не входять до цього поняття природні ресурси, продукти тваринництва, рибальства, мисливства, а також сільськогосподарська продукція, не піддана промисловій переробці.

Дефектною є продукція, безпечність якої не відповідає рівню, на який має право розраховувати споживач з огляду на всі обставини (призначення продукції, зовнішній вигляд, упаковка, наявність інструкцій та правил експлуатації і т. ін.). Під дефектом розуміють також недоліки конструкції, виробничі огріхи, помилки в інструкції, недоліки контролю за якістю продукції.

Відповідальність виникає із самого факту шкоди, заподіяної Споживачу.

Відповідальність за шкоду покладається на виробника кінцевого продукту або комплектуючих, використаних у виробництві зазначеного продукту

Страхова сума встановлюється за згодою Страховика та Страхувальника.