РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Страхування майна

Страхування майна - один з найбільш ефективних методів захисту корпоративного майна від вогневих, стихійних, техногенних та соціальних ризиків.

Предметом Договору страхування є майнові інтереси, пов'язані з володінням, використанням і розпорядженням майном.

Можуть бути застраховані:

  • будівлі, будови, споруди, окремі приміщення,
  • об'єкти незавершеного будівництва,
  • устаткування, машини та механізми,
  • комунікації, прилади та апарати, інвентар і технологічне оснащення,
  • відео, аудіо-, орг- і електронна техніка,
  • меблі та предмети інтер'єру,
  • шибки та вітрини,
  • товари, сировина, матеріали та інше майно.

Страховими ризиками є:

пожежа, удар блискавки, падіння пілотованих об'єктів та їх уламків, вибух газу, стихійні лиха, пошкодження водою з водопровідних, каналізаційних та опалювальних систем і систем пожежогасіння, крадіжка із зломом та протиправні дії третіх осіб.

Окрім страхування самого майна, можливе страхування від перерв у виробництві, що настали в результаті відмічених ризиків. У об'єм покриття включаються постійні витрати підприємства – фонд оплати праці, податки, амортизаційні відрахування, комунальні платежі та платежі по кредитах. Можливо також страхування певної норми прибутку.

ПРОГРАМА «Бізнес» - за цією програмою приймається на страхування майно малого бізнесу, а саме майно, яким володіє приватний підприємець (суб'єкт малого підприємництва) на правах власності, оренда, лізингу тощо та страхування відповідальності перед третіми особами в результаті настання страхових ризиків «Пожежа», «Вибух» та «Дія води або іншої рідини».

ПРОГРАМА «Кредит» - програма страхування заставного майна згідно із затвердженим з фінансово-кредитною установою переліком страхових випадків. Страхова сума встановлюється у розмірі заставної вартості майна.

ПРОГРАМА «Стандарт» - програма страхування майна фізичних та юридичних осіб. Страхова сума встановлюється у розмірі дійсної вартості майна, а в договорі приводиться повний перелік всього застрахованого майна з зазначенням страхової суми на кожну одиницю переліку. За даною програмою пропонуються індивідуальні умови кожному клієнтові з можливістю вибору будь-якого покриття. Обов'язковою умовою даної програми є огляд майна і при необхідності проведення експертизи незалежним експертом – оцінювачем.