РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Кар’єраСтрахове товариство «Іллічівське» готове до співпраці, як з досвідченими агентами, так і з людьми, що прагнуть ними стати.
У нашій компанії розроблена прогресивна система мотивації та кар'єрного росту страхових агентів, яка щорічно оновлюється. Оплата праці залежить від рівня агента, його особистих результатів, результатів його групи. З метою додаткової мотивації проводяться всілякі конкурси та акції серед агентів, кращі агенти з різних регіонів запрошуються на корпоративні тренінги.

За результатами діяльності кожний страховий агент може вирости зі стажиста до керівника групи страхових агентів, штатного співробітника Товариства, очолити точку продажів у своєму населеному пункті, стати керівником агентства.

Мотивацією для страхових агентів завжди було і буде добре ім'я компанії, її готовність виконувати свої зобов'язання за договором - тільки якість продукту може допомогти компанії утримувати зайняті позиції і нарощувати продажі.

Гордість агента за свою компанію, впевненість у тому, що клієнт буде якісно обслужений і дасть рекомендації своїм друзям і знайомим, що на наступний термін договір буде переукладено - дасть той не обхідних ефект, якого ви хочете добитися.

Ми будуємо довгострокові відносини з агентами, тому бажаємо Вам досягти тих цілей, які Ви самі перед собою ставите.