РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

Директор

Тимчасово виконуючий обов'язки директора ПрАТ "СТ" Іллічівське "Сергій Процик.

Раніше Сергій Процик очолював українське представництво компанії «Chevron», з 2009 і по сьогоднішній день керує компанією «ПКП-Україна», з 2008 по 2012 рік керував Управлінням стратегічного розвитку та інвестицій Рівненської міської ради. 
Сергій Процик має значний досвід у фінансовому та в страховому бізнесі: з 2005 по 2008 роки він був головою правління страхової компанії «Саламандра-Україна»; з 2012 по 2015 рік очолював факторингову компанію «Маркс.Капітал».
За період роботи в страховій компанії «Саламандра-Україна» Сергію Процик вдалося створити унікальну модель роботи страхової компанії, орієнтовану на прямі продажі і використання додаткових сервісів для клієнтів. Досвід Сергія Процика як успішного кризового менеджера відповідає потребам та реаліям ринку і дозволить зміцнити позиції компанії на ринку страхових послуг, систематизувати роботу і поліпшити сервіси в частині врегулювання збитків для клієнтів компанії.