РУС УКР ENG До уваги наших клієнтів в Києві! Для врегулювання страхових випадків звертайтеся за адресою вул. Саксаганського, 38- Б.

АгентамЗ правової точки зору, агент - це особа, що діє в інтересах будь-якої іншої особи.

Страховий агент - це людина, яка обрала своєю професією продаж страхових послуг і відповідно представляє інтереси страхової компанії.

У багатьох залишилися спогади про страхових агентів радянського часу, які ходили по хатах і збирали «данину» з клієнтів. Звичайно, це не у всіх викликало позитивні емоції. Напевне, тому професія страхового агента сьогодні не користується популярністю серед оголошень з пошуку роботи. Але це говорить тільки про те, що люди мало обізнані про можливості цієї роботи.
Цей стереотип можна зруйнувати, порівнявши агента радянського часу і нинішнього. Адже сьогодні страховий агент це не просто оформлювач полісів, а людина, яка повинна знати не тільки предмет продажу, але й психологію людей різного віку та професій.
Агент - головна людина в страхуванні. Без нього цей бізнес просто не міг би існувати.

Хто ж такий страховий агент сьогодні?

Праця агента носить явно підприємницький характер, але його економічне становище є проміжним. Він уже не найманий працівник, але ще й не підприємець, розглядає свою роботу як особисту справу. Він планує її , удосконалює і домагається високих результатів. Причому запорукою успіху тут є здатність самостійно приймати рішення.
І в нього є кілька шляхів подальшої побудови свого майбутнього: можна залишатися страховим агентом, при цьому рости професійно, розширюючи поле своєї діяльності, можна перейти в розряд підприємців, а можна просуватися службовими сходами всередині компанії, будуючи свою кар'єру в якості штатного співробітника.

Що продає страховий агент?

Страховий агент продає клієнту впевненість у його фінансовому захисті в майбутньому.

Що може отримати страховий агент?

Безкоштовне навчання і можливість почати будувати свою кар'єру у страховому бізнесі;
гідну оплату праці, що безпосередньо залежить від прикладених зусиль;
можливість вільно розпоряджатися своїм часом;
задоволення своїх потреб у спілкуванні, розширивши коло свого спілкування з клієнтами.

Ви ще сумніваєтеся?

Л. Н. Толстой говорив «... пора перестати чекати несподіваних подарунків від життя, а самому робити життя.»
Тому для того, щоб зрозуміти, чи підходить нам щось, треба це хоча б приміряти.
Ми запрошуємо Вас зробити перший крок до успіху - зателефонуйте до найближчого до Вас відділення нашої компанії або залишіть Ваші контакти для зворотнього зв'язку.